HAKKIMIZDA

Beylikdüzü Nakliyat firması olarak uzun yıllardır taşımacılık ve nakliyat sektöründe profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile birlikte çalışmanın gururu ile bile birlikte sizlere nakliye ihtiyaçlarınızda yardımcı olmaktayız.

Başta İstanbul olmak üzere ülkemizin her yerine sunduğumuz şehirlerarası taşımacılık gibi alanlarda da kurumsal olarak hizmet sunmaktayız.

Beylikdüzü nakliyat firmamız sadece ev eşyası taşımacılığına değil ofis ve iş yeri taşımacılığında da %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında öncü firmalardan biri olarak çalışma prensiplerimiz müşteri güveni üzerinedir.

Nakliye ve taşımacılık sektöründe gelişen teknolojiyi de yakından takip etmekteyiz. Sektörde bir marka olarak yer almaya devam eden Beylikdüzü nakliyat firmamız, güvenli taşımacılık için uygun araç çeşitliliğine sahiptir.

Firmamız sayesinde sizler de ev ve ofis eşyalarınızın gerek şehir içi gerekse şehirlerarası taşımacılıkta güvenle nakledilmesini sağlayabilirsiniz. Profesyonel paketleme ve taşımacılık hizmetlerimiz sayesinde en küçük bir eşyanıza bile zarar gelmemektedir.

Mobilya, beyaz eşya veya diğer büyük eşyaların demonte ve montaj ile kurulum işlemleri de uzman ustalar tarafından gerçekleşmektedir.

Evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, bütçe dostu fiyat aralıkları ve profesyonel taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde taşınması için asansörlü sistemli ve geniş iç hacme sahip olan özel korunaklı nakliye araçlarımız mevcuttur. Dilediğiniz zaman Beylikdüzü nakliyat firmamız ile iletişime geçerek, taşınma sürecinizi profesyonel ellere emanet edebilirsiniz.