Asansörlü Nakliyat firması olarak başta Beylikdüzü olmak üzere, İstanbul ve tüm Türkiye’ye kurumsal olarak taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Asansörlü eşya taşımacılığı sadece profesyonel ekipman ve buna uygun olarak tasarlanmış olan araçlar ile gerçekleştirilmelidir.

Bütçenize uygun asansörlü nakliyat fiyatları tekliflerini almak için, sizler de dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Beylikdüzü nakliyat firmamız özellikle asansörlü nakliyat hizmeti kapsamında, alanında deneyimli ve uzman bir ekip ile birlikte çalışmalarını sürdürmektedir.

Yüksek katlı binalara eşya çıkartmak veya eşya indirmek için eski usul herhangi bir işlem önerilmemektedir. Bu sayede eşyalarınızın daha güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilmekteyiz.

Ayrıca ev eşyalarının merdivenlerden veya apartman içerisindeki asansör ile taşınması da güvenli bir yöntem değildir. Eşyalarınızın çizilmesi, düşmesi, kırılması gibi sorunlar ile karşılaşmamak için sizler de mutlaka nakliye için çalışmak istediğiniz firmanın, asansörlü nakliye hizmeti vermesine dikkat etmelisiniz.

Firmamız bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için özel olarak sunulan asansörlü nakliyat hizmeti avantajları ile yüksek katlı binalara bile eşyalarınızın daha kısa sürede ve güvenle taşınması sağlanabilmektedir.

Asansörlü taşımacılık alanında öncü olarak hizmet veren firmamız ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilir ve randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Güvenli Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü nakliyat hizmetinin sunmuş olduğu en önemli ayrıcalıklardan birisi de güvenli bir taşınma imkânı sunabilmesidir. Taşınacağınız veya yeni taşınmak istediğiniz eviniz kaçıncı kata olursa olsun, herhangi bir aksilik yaşamadan sizler de eşyalarının taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Profesyonel bir ekip ile birlikte çalışmalarına devam eden Beylikdüzü nakliyat firmamız bünyesinde asansörlü taşımacılık hizmeti özel sistemli araçlar yardımı ile gerçekleşmektedir.

Beyaz eşyalar, elektrik eşyalar, mobilyalar ve diğer tüm ev eşyalarının daha kısa zamanda ve herhangi bir çizilme ve kırılma olmadan taşınması için sizler de asansörlü nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Beylikdüzü Asansörlü Nakliyat Firması

Beylikdüzü asansörlü nakliyat firması olarak uzun süredir sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetleri ile yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Deneyimli ve güler yüzlü hizmet veren ekip arkadaşlarımız aracılığı ile artık taşınma döneminizde stres yaşamanıza gerek kalmamaktadır.

Hem asansörlü nakliyat hem de eşya paketleme ve ambalajlama gibi hizmetlerimizi tercih ederek sizler taşınma sürecinizin keyfini çıkartabilirsiniz. En güvenli ve en konforlu eşya taşıma yöntemi olan asansörlü taşımacılık hizmetimizden yararlanmak ve bütçe dostu fiyat tekliflerini almak için 7/24 firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat İle Hangi Eşyalar Taşınabilir?

Asansörlü nakliyat hizmetinin en önemli avantajı insan gücüne gerek kalmadan yüksek katlı binalardan eşyaların güvenle taşınabilmesidir. Ancak eşyalar evinizden çıkartılırken veya evinize yerleştirilirken uygun büyüklükteki bir balkon veya pencere tercih edilmektedir.

Balkon kısmınız istenilen genişlikte ise, eşyalarınız buradan çıkartılabilmektedir. Aynı şekilde pencere veya kapılardan geçmeyecek eşyalarınızın taşınması için de yine merdivenler tercih edilmektedir. Ancak evinizdeki balkon ve pencerelerin iki kanadı açılıyor ve mobilyalar da geçebiliyor ise herhangi bir zorluk yaşanmadan eşyalarınız asansörlü sistem ile taşınabilmektedir.

Asansörlü nakliyat ile ev eşyalarını kapsayan tüm eşyalar kolaylıkla taşınabilmektedir. Sistem asansör sistemi üzerindeki panel güvenli taşımacılık için özel olarak üretildiği için, istenilen ağırlığı taşırken, eşyalar için uygun genişliktedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Asansörlü Nakliyat Aracı Kaçıncı Kata Kadar Çıkabilir?

Asansörlü nakliyat araçları sadece bu sektörde kullanım amacı olarak özel olarak tasarlanmaktadır.

Güvenli taşımacılık için kesinlikle tercih edilmesi gereken asansörlü nakliyat araçları 15. kata kadar rahatlıkla çıkabilmektedir. Ancak 15 kattan daha fazla olan binalar için de uygun kapasiteye sahip olan asansörlü nakliyat araçlarımız mümkündür.

Asansörlü Taşımacılık İle Ev Ne Kadar Sürede Taşınır?

Taşınma işlemi evin eşya kapasitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca ev taşıma sırasında sizlere yardımcı olacak olan ekibin sayısı da yine sürenin belirlenmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Asansörlü nakliyat hizmeti ile birlikte eviniz diğer taşınma yöntemlerine kıyasla çok daha kısa sürede gerçekleşmektedir. Ortalama olarak 2 saat içerisinde ev eşyalarının araca yüklenmesi gerçekleşir.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Fiyatı Ne Kadardır?

Asansörlü nakliyat fiyatları, evin eşyasına göre ve tercih edilecek olan araca göre değişebilmektedir. Eşya hacminin yanı sıra taşınma mesafesi de yine fiyatı önemli ölçüde değiştirmektedir. Asansörlü nakliye fiyatları ve size uygun fiyat teklifleri için firmamız arayabilirsiniz.