Ambalaj hizmetimiz evden eve nakliye sektörü için özel olarak tercih edilen malzeme ve ekipmanlar ile gerçekleşmektedir. Sizler de eşyalarınızın daha güvende ve sağlıklı bir şekilde taşınmasını istiyorsanız, Beylikdüzü nakliyat firmamızın sunmuş olduğu ambalajlama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Taşınmasını istediğiniz eşyalarınız, türüne göre en uygun olan paketleme malzemesi ve tekniği ile ambalajlanmaktadır. Bu sayede taşımacılık hizmeti daha konforlu ve daha güvenli bir hale gelebilmektedir.

Beylikdüzü nakliyat firması olarak ambalajlama ve paketleme hizmetimiz sırasında hassasiyet ve titizlik ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ofis veya ev eşyası taşınma işlemi öncesinde, Beylikdüzü nakliyat firmamız ile iletişime geçerek, eşyalarınızın paketlenmesi ve ambalajlanması için de hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Eşya Ambalajlama ve Paketleme Hizmeti

Eşya ambalajlama ve paketleme hizmeti, firmamızın siz değerli müşterilerine yönelik olarak sunmuş olduğu özel hizmetlerden biridir. Özellikle taşınma sırasında eşyaların zarar görmemesi yanı sıra daha hijyenik taşınmasını sağlamak için paketleme ve ambalajlama hizmetinden yararlanmalısınız.

Antibakteriyel ve özel ekipmanlar ile paketlenen eşyalarınız tozlanmadan, kirlenmeden ve çizilmeden taşınabilmektedir. Eşya ambalaj hizmeti sırasında her bir eşya türü için farklı paketleme malzemeleri tercih edilebilmektedir.

Mobilyalar, beyaz eşyalar, kırılacak eşyalar ve diğer aksesuarlar için özel paketleme malzemeleri kullanılmaktadır.

Evden Eve Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Evden eve eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti tamamen profesyonel teknikler ile yapılmaktadır. Özel ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlenen eşyalarınız daha güvenli bir şekilde nakledilmektedir.

Hava baloncuklu naylonlar, kalın karton ve kutular ve sünger ile köpükler yardımı ile tüm eşya türleri özel olarak paketlenerek taşıma için uygun hale getirilmektedir.

Beylikdüzü Eşya Paketleme Şirketi

Beylikdüzü nakliyat ve eşya paketleme şirketi olarak taşınmadan önce, eşyalarınızın güvenliği ve daha konforlu bir şekilde nakledilmesi için ambalajlama hizmeti vermekteyiz.

Sizler de istediğiniz yerden ve 7/24 firmamız ile iletişime geçerek, eşya ambalajlama ve paketleme hizmetimiz ile birlikte evden ve nakliyat hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Taşınma sırasında her ne kadar titizlikle eşyalar araçlara yükleniyor olsa da toz, kir veya çizilme gibi durumlar da meydana gelebilmektedir.

Ancak uygun bir malzeme ile eşyaların paketlenmesi, tüm bu ve diğer sorunların meydana gelmesinin önüne geçmektedir. Ayrıca eşya ambalajlama ve paketleme hizmeti sırasında eşyaların üzerlerine belirli notlar da yazılmaktadır. Bu sayede kırılacak eşyalar belirlenmektedir.

Eşya Ambalajlama ve Paketleme Nasıl Yapılır?

Eşya ambalajlama ve paketleme için bu alanda kullanım için üretilen özel malzemeler kullanılmaktadır. Eşya ambalajlama hizmeti sayesinde eşyalar özel ve korunaklı malzemeler ile hiçbir yeri açıkta kalmayacak şekilde sarıldığı için, taşınma sırasında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Eşya ambalajlama hizmeti şu şekilde gerçekleşmektedir:

  • Eşya ambalajlama hizmeti öncesinde eşyaların türlerine uygun malzemeler getirilmektedir. Her eşya tipi farklı yapıda olduğu için hassas olanlar için daha korunalı malzemelerin kullanılması gerekmektedir.
  • Mutfak eşyaları ve diğer kırılacak eşyalar için hava balonlu özel ambalaj malzemeleri tercih edilmektedir.
  • Mobilyalar, halılar veya diğer benzeri eşyalar için de çizilme, yırtılma ve tozlanmaya karşı etkili olan korunaklı ve özel ambalajlama malzemeleri kullanılmaktadır.
  • Kıyafetler, ayakkabılar veya özel eşyaların taşınması için de yine eşya türüne uygun ambalaj ürünleri tercih edilmektedir.
  • Eşya paketleme naylonu, çizilmeye karşı etkili sünger ve kağıtlar, kolay taşınma için yardımcı olan koliler sayesinde eşyalarınız tek seferde ve güvenli bir şekilde taşınabilmektedir.
  • Ambalajlama ve paketleme hizmeti fiyatları hakkında bilgi almak için ekip arkadaşlarımız ile görüşebilirsiniz.

Beylikdüzü nakliyat firmamızın sunmuş olduğu ambalajlama ve diğer özel taşımacılık hizmetlerinden yararlanmak için dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.